Loading..

qqqqProduct was successfully added to your shopping cart.


Pasūtījuma piegāde
Hoppekids piegādā savu produkciju visā Latvijas teritorijā.Piegādes laiks no 3 – 20 darba dienas.Preču piegādi interneta veikals realizē izmantojot savu kurjerdienestu, kā arī partneru loģistikas pakalpojumus.Tādēļ:
  1. Piegādes adrese ir jānorāda pēc iespējas precīzi. Papildus informācija, kā piemēram, kāpņu telpas kods un dzīvokļa numurs ir nepieciešama, lai nodrošinātu piegādi paredzētajā laikā. Ja piegādes adrese ir norādīta kļūdaini vai neprecīzi, norādītie piegādes termiņi var tikt pagarināti bez iepriekšēja brīdinājuma.
  2. Jānorāda precīzs telefona numurs uz kuru pasūtītājs ir sazvanāms norādītajos piegādes laikos. Parasti pirms piegādes kurjers sazināsies, lai precizētu vai pasūtītājs ir sasniedzams norādītaja adresē un varēs saņemt sev adresēto sūtījumu. Ja norādītais telefona numurs ir neprecīzs vai pasūtītajs uz šo numuru nav sazvanāms, tad norādītie piegādes termiņi var tikt pagarināti bez iepriekšēja brīdinājuma.
  3. Ja kāda iemesla dēļ pasūtījuma piegāde aizkavējas, mēs Jūs nekavējoties informēsim par to un sniegsim informāciju arī par jauno piegādes laiku un par to, vai/ja Jūsu pasūtītais produkts ir izpārdots vai nav pieejams.
Cenas automātiski pievienojas pirkumam veicot pasūtījumu. 
 
Piegādes cenas:
  • Rīga – EUR 15,00
  • Lielākās Latvijas pilsētas un reģioni – EUR 15,00
  • Bezmaksas piegādepirkumiem sākot no EUR 250,00
  • Preču saņemšana interneta veikala noliktavā Saldū, Novadnieku pagasts, Novadnieki, LV-3801 ir bezmaksas.
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm
x