Loading..

qqqqProduct was successfully added to your shopping cart.


Par Hoppekids

Mazliet  vēstures 

Uzņēmums Hoppekids dibināts 1991. gadā, Saldū. Uzņēmuma mēbeļu ražotne jau no pašiem pirmsākumiem darbojas Latvijā, Saldus novadā. Mēs liekam lielu uzsvaru, lai mūsu klienti būtu apmierināti ar tām precēm un pakalpojumiem, ko piedāvājam.

Mūsu produkcija 

Ar Hoppekids produkciju Jūs viegli pārvērtīsiet bērnistabu par drošu un fantāzijas piepildītu pasauli, kur Jūsu bērnam augt un attīstīties. 

Izvēloties Hoppekids produkciju, Jūs iegūsiet augstas kvalitātes dizaina risinājumus bērnu istabas iekārtojumam par draudzīgu cenu. Mūsu mēbeles un to aksesuāri atspoguļo krāsu, formu, motīvu un materiālu aktuālās tendences.

Mēbeles ir bāzētas uz moduļiem, tādējādi tās ir daudzfunkcionālas un viegli pielāgojamas augošu bērnu vēlmēm un vajadzībām. Tajā pašā laikā, pastāv iespēja atjaunot vai mainīt tekstīlijas, lai to dizains atbilstu jaunākajām modes tendencēm, bērna vecumam un personībai.

Mēs labprāt palīdzēsim atrast labāko risinājumu Jūsu bērnistabas iekārtojumam, piedāvājot gandrīz nebeidzamas mēbeļu kombināciju iespējas.

Laipni lūgti Hoppekids pasaulē – pasaulē no sirds un dvēseles!

Uzsvars uz drošību! 

Mēs vēlamies, lai Jūs ka Hoppekids klients justos droši iepērkoties pie mums. Tāpēc esam pievērsuši lielu uzmanību datu drošībai, izstrādājot mūsu Interneta veikalu. Veicot pirkumus mūsu mājas lapā, visa personīgā informācija, ko ievadāt, tiek šifrēta, tādējādi neviens cits nevar izlasīt Jūsu paroli un piekļūt Jūsu iepirkumu grozam. Izmantojam tādu maksājumu metodi, lai nekāda Jūsu norēķinu karšu informācija netiktu saglabāta mūsu serverī. Mums nav redzams Jūsu ievadītais norēķinu kartes numurs.

Nemitīgā attīstībā

Mēs, protams, strādājam pie tā, lai uzlabotu Hoppekids.lv Interneta veikalu un preču klāstu, lai gan Jums, gan Jūsu bērniem būtu aizraujoši sekot jaunām precēm, kas būs pieejamas Hoppekids.lv.

Mūsu mērķis ir ātra piegāde, maksimāli labs un izdevīgs serviss mūsu klientiem.
Ja Jums ir kādi ieteikumi vai ierosinājumi saistībā ar Hoppekids produkciju, esat laipni aicināti rakstīt mums (skatīt sadaļu «Kontakti»). Mēs labprāt iepazīsimies ar visām iesūtītajām idejām, lai gan, protams, nevaram garantēt, ka spēsim tās visas realizēt! 

Laipni lūgti drošā un aizraujošā iepirkumu tūrē pa Hoppekids.lv!

Ar sveicieniem,

Hoppekids.lv kolektīvs!

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm
x