Loading..

qqqqProduct was successfully added to your shopping cart.


PREMIUM

PREMIUM ir mūsu ekskluzīvo gultu sērija. Pamatideja ražojot šīs gultas ir - piedāvāt gultas ar VAIRĀK koku- VAIRĀK drošību- VAIRĀK kvalitāti- VAIRĀK pielāgojamību, kā arī radīt produktu, kas var sekot līdzi bērna attīstības stadijām. Daži produkti spēj kalpot pat visu bērnību...

PREMIUM ir 100% moduļu sistēma. Tā ir radīta ar lielākiem izmēriem, lai nodrošinātu vēl lielāku stabilitāti, ar uzsvaru vērstu uz detaļām. PREMIUM sērijas gultas ir pieejamas šādos izmēros: 70x160 un 90x200 cm. Gultas ir ražotas no priedes koka. Izmēri kājām: 65x65 mm, gultas malām/drošības malai: 90x25 mm. Balstoties uz standartu, iespējams matraču biezums līdz pat 12 cm.

PREMIUM priekšrocības: * Masīvākas gultas; * Vieglāk pielāgojamas; * 5 gadu papildināšanas garantija; * vēl vairāk gultu veidu un to piederumi; * augstāka drošības mala; * pieejamas slīpās trepes; * pieejamas flexiblas redeles / rāmis 90x200 gultām; * visiem trepju pakāpieniem ir gropes, kas novērš slīdēšanu; * var izmantot biezākus un ērtākus matračus.

 

Krītošā

Rezultāti 1 - 28 no 37

Lapa:
  1. 1
  2. 2
Krītošā

Rezultāti 1 - 28 no 37

Lapa:
  1. 1
  2. 2
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm
x