Loading..

qqqqProduct was successfully added to your shopping cart.


DELUXE

DELUXE gultas ir vienas no mūsu iemīļotākajām junioru gultām. Šīm gultām ir klasisks stils, raksturīga vienkāršība, skaidras līnijas kā arī slēgti gultas gali, kas padara šīs gultas unikālas.

Neskaitot to, ka tās ir skaistas mēbeles, tās ir arī ļoti praktiskas un daudzfunkcionālas. Tām ir gan galvenā gulta, gan papildus izvelkamā gulta, kā arī vieta, kur uzglabāt mantas, pateicoties iebūvētām 2 atvilktnēm. Vai arī ir iespējams iegūt gultu ar divām lielām atvilktnēm. Šī gulta atrisina svarīgas funkcijas, kas ir nepieciešamas jūsu bērnu istabai.

DELUXE gultām ir izstrādati 2 profili: MAJA ir ar taisnu, gludu virsmu, bet NOAH gultas galos ir iestrādātas specialas gropes.

Ieliekamā rāmja redeles Visas DELUXE gultas ir pieejamas ar ieliekamā rāmja redelēm. Ieliekamajam rāmim ir 14 elastīgas laminēta dižskābarža koka redeles ar pretsveķu pārklājumu.

Piederumi: Pieejama arī DELUXE izvelkamā gulta uz ritenīšiem ar 2 atvilktnēm, kuras var aizvilkt prom no galvenās gultas tik tālu, cik nepieciešams un izmantot kā atsevišķu gultu. Atvilktnes var izmantot gultas veļas, rotaļlietu vai citu lietu uzglabāšanai.

Ja jums ir lielāka nepieciešamība pēc vietas, kur uzglabāt dažādas mantas, nevis papildus gulta, tad labs risinājums ir 2 lielas izvelkamās atvilktnes. Izmēri abām atvilktnēm kopā ir 90x190 cm, tādi paši kā izvelkamajai gultai, tādēļ tās ir izmantojamas tikai kopā ar 90x200 cm DELUXE gultām. Atvilktnes ir pieejamas ar vai bez sadalošajām sienām.

 

Krītošā

Rezultāti 1 - 28 no 30

Lapa:
  1. 1
  2. 2
Krītošā

Rezultāti 1 - 28 no 30

Lapa:
  1. 1
  2. 2
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm
x