Loading..

qqqqProduct was successfully added to your shopping cart.


Aksesuāri

Praktiska, interesanta un jauka bērnu gulta ir viena no svarīgākajām bērnistabas mēbelēm. Pie mums jums ir iespēja iegādāties dažādu veidu un  izmēru bērnu gultas – sākot no šūpulīša pašiem mazākajiem līdz augstajām un divstāvu gultām jau lielākiem bērniem.

Visas Hoppekids gultas ir ar Ziemeļu gulbja marķējumu. Tas nozīmē, ka to ražošanas procesā tiek ievērotas stingras prasības attiecībā uz apkārtējo vidi, kā arī garantē to, ka izmantotie materiāli mēbeļu ražošanā netiek iepirkti no ražotājiem, kas veicina mežu izciršanu. Piedevām, Hoppekids mēbeļu apstrādei izmanto videi draudzīgu, uz ūdens bāzes bāzētu laku, kas nav bīstama bērniem. Laka atbilst tādām pašām normām kā krāsas, kuras tiek izmantotas rotaļlietu ražošanā.

Tikai pašas drošākās lietas mūsu bērniem!

Izvēlnē šīs lapas augšā ir iespējams izvēlēties dažādas kategorijas un aplūkot plašu Hoppekids aksesuāru piedāvājumu. Turpat atradīsiet arī atsevišķu sadaļu ar mūsu piedāvātajiem matračiem un matraču pārvalkiem.

Papildiniet Hoppekids gultu ar jaukiem aizkariņiem vai torni, lai izveidotu jūsu bērnam aizraujošu vietu rotaļām arī zem gultas. Iespējas ir nebeidzamas – ļaujiet arī jūsu bērnam piedalīties aizraujošā istabas iekārtošanas procesā! Veiksmi!

Veikals Ar
 1. Cena

  Atlases kritēriji

   
  0 EUR
  849 EUR
Krītošā

Rezultāti 1 - 28 no 439

Lapa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Krītošā

Rezultāti 1 - 28 no 439

Lapa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm
x